Showbiz

Ja kujt ia dedikon tatuazhin e ri Mozzik

Këngëtari Mozzik është një ndër artistët

Këngëtari Mozzik është një ndër artistët e preferuar të publikut shqiptarë dhe jo vetëm.

Së fundmi Mozzik ka publikuar në rrjetin e tij social ´´Instagram´´, foto të një tatuazhi i cili është bërë për vajzen e tij Hana. Në një  pjesë të krahut  ai ka pikturuar fytyrën e së bijës.

Bashkangjitur fotos Mozzik shkruan: ´´Faleminderit shoku jem për ket punim madhështor´´