Lajme

Itali/ Tornado pranë brigjeve detare të Genovas (Video)

Banorët e qytetit italian të Genovas, kanë m

Banorët e qytetit italian të Genovas, kanë mbetur të shokuar nga një fenomen që ndodh rrallë në vendin e tyre, një tornado në det, shumë afër me brigjet e qytetit.

Ngjarja ka ndodhur sot pak para orës 10 të mëngjesit. Fenomeni atmosferik u fotografua dhe filmua nga qindra njerëz dhe u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale.


Etiketa: , ,