Showbiz

Infektohet me koronavirus Eneda Tarifa: Ndihem keq, humba shijen dhe nuhatjen

Moderatorja Eneda Tarifa, ka zbuluar ditën e so

Moderatorja Eneda Tarifa, ka zbuluar ditën e sotme se është infektuar me Covid-19.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Me anë të një postimi në “Instagram”, moderatorja  tregon se është asimptomatike dhe se nuk ndjen asgjë. Më tej, ajo shkruan se ishte faktu që humbi shijen dhe nuhatjen ajo që e shtyu të bënte tamponin.

“Mua dje më iku shija dhe kjo ishte një shtysë që unë të bëja tamponin dhe dola pozitive. Rezultoi që ta kem marrë diku, nuk e di se ku, megjithëse ruhem në çdo moment. Por kjo mund t’i ndodhë kujtdo. Jam asimptomatike se nuk ndjej asgjë, asgjë.

Fakti se humba shijen dhe nuhatjen më bëri që të dyshoj. Ndërkohë që jam një qeflije e ushqimit dhe kur nuk ndjen shijen e tij, ndihem keq. Po pi kafe tani, nuk e kam idenë se çfarë shije ka, disa sa sheqer ka dhe po e bëj si adet”, shprehet Eneda.

https://www.instagram.com/tv/CHunJSWFns5/