Lajme

Infektohet me Covid-19 numri dy i Policisë Tiranë

Numri dy i Policisë së Tiranës, Dhimitraq Ziu r

Numri dy i Policisë së Tiranës, Dhimitraq Ziu rezulton i prekur nga Covid-19.

Zv/ drejtori i Policisë së Tiranës ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore. Mësohet se ai është karantinuar prej dy ditësh në banesë, ku po merr dhe trajtim përkatës.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Dy ditë më parë, i prekur nga virusi rezultoi edhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu.

Veliu gëzon gjithashtu gjendje të mirë shëndetësore, ndonëse po merr trajtim mjekësor në shtëpi. Në vendi e tij është komanduar zv/ drejtori i Policisë, Albert Dervishaj.


Etiketa: , ,