Maqedoni

Incident i rënd tragjik në Gajre të Tetovës, humb jetën 64 vjeçari

Sot në orët e paradites një 64 vjeçar nga fshati Gajre i Tetovës ka humbur jetën. Rasti tragjik ka ndodhur gjatë shembjes së një murrë të oborrit të shtëpisë së tij. Rasti konfirmohet nga SPB-Tetovë, sipas tyre personi në fjalë ka qenë duke punuar rreth murit. Në moment shembet murri i gjere rreth një metër dhe i merr jetën.

Ekipet e prokurorisë dhe te mjekësisë ligjore vetëm se kanë konstatuar vdekjen e 64 vjeçarit Hetimet vazhdojnë edhe më tej në vendin e ngjarjes në fshatin Gajre të Tetovës.

 

The post Incident i rënd tragjik në Gajre të Tetovës, humb jetën 64 vjeçari appeared first on Alsat.