Maqedoni

Incident i armatosur në Gjorçe Petrov, plagoset djali i ish-kreut të BFI-së

Para pak çastesh në lagjen Gjorçe Petrov te rrethrrotullimi në afërsi të kishës ka ndodhur një konflikt i armatosur. Jozyrtarisht mësohet se ka mbetur i plagosur një inspektori i MPB-së me iniciale Z.R. Sipas burimeve jozyrtare bëhet fjalë për djalin e ish-kreut të BFI-së. Në vendngjarje kanë arritur forca të shumta policore dhe po hetojnë rastin. Ndërkohë i plagosuri Z.R. është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Lajmi në përditësim

The post Incident i armatosur në Gjorçe Petrov, plagoset djali i ish-kreut të BFI-së appeared first on Alsat.