Lajme

Identifikohet gruaja e mbytur në Durrës, policia sqaron ngjarjen

Një trupi i pajetë i seksit femër

Një trupi i pajetë i seksit femër është gjetur i mbytur në det në zonën e Durrësit ditën e sotme. Trupi i pajetë është pikasur në afërsi të vendit të quajtur si Pista Kosova në plazhin e Durrësit, rreth 300 m në det.

Disa orë pas gjetjes, Policia tha se ka identifikuar trupin e pajetë të gruas. Sipas policisë, viktima A. Sh 44 vjeçe, banuese në Shijak. Policia thotë se gruaja vuante nga probleme depresive.

Policia kufitare bëri të mundur nxjerrjen e trupit dhe dërgimin për në morgun e spitalit ku u kryen procedurat e rastit. Nga të dhënat e para, nuk janë konstatuar shenja dhune.

LEXO EDHE:

Gjendet një vajzë e mbytur në plazhin e Durrësit (Detaje)


Etiketa: ,