Lajme

I shpallur në kërkim dy ditë më parë, arrestohet 18-vjeçari (Emri)

Një 18-vjeçar, i shpallur në kërkim dy ditë më parë, është arrestuar mbrëmjen e sotme në Gjirokastër.

Mësohet se në pranga ka rënë Spiro Çelnik Sakollari, nga fshati Kuqar i Përmetit. I riu është kapur në Këlcyrë ndërsa akuzohet për kultivim dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Policia dhe grupi hetomor në Gjirokastër po punon për zbardhjen e plotë të aktivitetit të 18-vjeçarit, tashmë të arrestuar.


Etiketa: , , ,