tjera

I fejuari i ka datëlindjen, Genta Ismaili i blen dhurata marramendëse

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismaili, shpesh ndan në rrjetet sociale momente nga jeta e saj me partnerin turk Hysen Usta , dhe nuk janë të pakta rastet ku ajo tregon publikisht dashurinë për të. I tillë është dhe ky rast.

Këngëtarja, në llogarinë e saj në Instagram, ndau një foto më ndjekësit ku i uron ditëlindjen partnerit.

Reklamo bizensin tuaj ketu

“ Gëzuar ditëlindjen dashurisë sime” shkruan Genta .

Gjithashtu , ajo çfarë bie nën sy, është se Genta nuk është kursyer aspak për dhuratat ndaj partnerit, pasi duket që janë të një prej firmave më të njohura në botë.