Showbiz

I dashuri i Gentës bën gjithçka për të, ka mësuar edhe shqip

Usta i ka dedikuar Gentës fjalë romantike në gjuhën shqipe

Ai ka publikuar një fotografi, në të cilën ka shkruar se jeta është më e mirë me Gentën.

Reklamo bizensin tuaj ketu

“Jeta është më e mirë me ty e dashur”, ka shkruar Usta në dedikimin në gjuhën shqipe që ka bërë për Gentën.

Çifti Genta dhe Usta nuk kanë ngurruar asnjëherë të shprehin dashurinë ndaj njëri-tjetrit.

Prej kur lidhja e tyre është bërë publike, të dy kanë dalë me gjeste e fjalë romantike, duke treguar për dashurinë ndaj tyre.

Këngëtarja kosovare tash e sa kohë është në lidhje me biznesmenin turk, fotografitë e të cilëve nuk kanë munguar në rrjetet sociale.

Ndërkohë, emmisioni i mëngjesit në televizionin T7, #gjesi, para pak ditësh nga burime të afërta ka mësuar se Genta tashmë është shtatzënë në muajin e dytë.