Lajme

Hap dyert “Arena Kombëtare”, ja si duket stadiumi i ri (VIDEO)

Stadiumi “Arena Kombëtare” ka hapur dyert

Stadiumi “Arena Kombëtare” ka hapur dyert sot për herë të parë.

Impianti i ndërtuar në gërmadhat e mitikut “Qemal Stafa” ka pritur dy ekipet e futbollit të femrave, Vllazninë dhe Apoloninë në një 90 minutësh që premton spektakël.

Një gjë e tillë shihet edhe në këto pamje të siguruara nga MAPO, ku festivali i dritave e bën akoma dhe më elektrizuese startin e takimit.