Showbiz

Halloweeni, ja si u transformuan VIP-at shqiptar

Sonte festohet nata më e frikshme e vitit, Hall

Sonte festohet nata më e frikshme e vitit, Halloween-i. Kjo festë sigurisht nuk mund të kalonte pa festuar, ku shumë njerëz janë transformuar në personazhet e tyre të preferuar. Mbrëmjen e sotme një vëmendje të madhe kanë marrë transformimet e personazheve të famshëm, të cilët as nuk njihen nga transformimet.

Jeni kurioz të shihni si u transformuan disa prej tyre? Shikojeni në fotogalerinë e mëposhtme dhe do të habiteni…