Showbiz

‘’Halloween im i parë’’, Gigi Hadid dhe Zayn Malik ndajnë foton e parë familjare me vogëlushen në krahë

Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për he

Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në shtator të këtij viti.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Së fundmi, modelja e njohur ka ndarë një foto krah vogëlushes dhe partnerit të saj për Halloween. Me anë të fotos së ëmbël familjare në ‘Instastory’ ajo zbuloi kostumet e tyre, ku vajza shfaqet e veshur si Hulk, me një veshje  jeshile.

‘Halloween im i parë’, shkroi modelja krahas fotos. Gigi dhe Zayn janë shprehur se  ‘ajo tashmë ka ndryshuar botën tonë’.