Lajme

Habia – Fluks qytetarësh për votimet e strukturave të LSI (VIDEO)

Tanimë janë kryer zgjedhjet për strukturat e

Tanimë janë kryer zgjedhjet për strukturat e Lsi për zgjedhjet e 25 prillit.

Sipas Silva Cakës pjesmarrja ishte në nivelet e 80.7%.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Më shumë se gjysma e antarësisë votoi online por nuk duket të ketë qënë kështu situata në njësinë dy në Tiranë.

Rradhë të gjata qytetarësh në pritje për të vendosur për kryetar njësie dhe delegatët e partisë.

Për më tepër ndiqni video të ndryshme nga qytetarë të njësisë 2.


Etiketa: , , ,