Showbiz

Gruaja që i dha jetën Edi Ramës

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka publikuar nj

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka publikuar një fotografi më nënen e tij.

“Me gruan që më dha jetën”, ka shkruar Rama në Facebook.

Rama nuk e ka çekur se është ditëlindja e nënës së tij, por komentet në rrjetin social e urojnë atë për ditëlindjen e nënës.

Edi Rama së fundi ka vizituar Kosovën ku është takuar me zyrtarët shtetërorë dhe partiakë të Kosovës, ai poashtu ka pritur në Tiranë edhe kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hotin. /Insajderi.com/