Showbiz

Greg Rama poston foton e veçantë me të ëmën

Në këtë 8 mars, djali i kryeministrit Edi Rama,

Në këtë 8 mars, djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama ka zgjedhur të postojë një foto të vjetër me të ëmën e tij, aktoren e njohur Matilda Makoçi.

E ndërsa babai i tij prezantonte kandidatët për deputetët që kryesonin në lista, ai ka postuar një foto në rrjetin social ishte fëmijë pranë nënës së tij, të dy të qeshur.

Greg shihet i veshur me këmishë dhe kollare.