Lajme

Grabitja e Postës në Fushë-Krujë, arrestohen 3 autorët

Policia ka arrestuar 3 personat që dyshohet se

Policia ka arrestuar 3 personat që dyshohet se grabitën 13 milionë lekë dhe 1500 euro në Postën e Fushë-Krujës. Gazeta Mapo mëson se gjatë natës policia ka vënë në pranga 3 autorët, të cilët hyjnë me forcë në zyrën e Postës dhe grabitën kasafortën.

Dyshohet se autorët kanë kryer edhe grabitje të tjera në zonë. Më herët u arrestua roja i Postës, pasi nuk lajmëroi policinë për ngjarjen.


Etiketa: ,