Showbiz

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi plot ndjenjë i Marinës: Gëzuar burri im simpatik!

Sot është një ditë e veçantë për këngëtarin Get

Sot është një ditë e veçantë për këngëtarin Getoar Selimi, ndërsa  feston ditëlindjen. Dhe Marina Vjollca, bashkëshortja e tij, sapo ka trokitur mesnata, i ka bërë një urim mjaft të bukur, plot ndjenjë. Në fakt s’kish se si të ndodhte ndryshe…

Duke publikuar një foto të tij, Marina shkruan, “Gëzuar ditëlindjen, bashkëshorti im i dashur, heroi im, burri im simpatik. Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua dhe nuk ke nevojë”.

Dhe nuk ka munguar përgjigja e Getit, i cili e cilëson veten me fat që ka në krah një grua si Marina.  “Jom me fat”.