Showbiz

Genta Ismajli organizon “Baby shower”, ja pamjet nga festa

Pritjes së ëmbël dalëngadalë po I vjen fundi… G

Pritjes së ëmbël dalëngadalë po I vjen fundi… Genta Ismajli ka organizuar sot baby shoëerKa qenë këngëtarja ajo e cila ndau pak pamje me ndjekësit nga ambienti i cili duket të jetë dekoruar deri në detaje.

Genta dhe Usta janë në pritje të fëmijës së parë, duke konfirmuar shtatzëninë pak ditë më parë, pas disa muajsh spekulime.