Kuriozitete

Fytyra fantazmë në rrënojat e braktisura të kalasë lë internetin të tronditur

Fotoja e frikshme e bërë nga një fotograf në Douglas Park në Skoci, ka tronditur shikuesit që u përpoqën të gjenin një shpjegim për të.

Imazhet tronditëse të kockave të një fytyre fantazmë që shikon nga rrënojat historike në Skoci kanë mahnitur internetin, transmeton 24-ore.info.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Fotot janë bërë në Douglas Park në Largs, Skoci dhe kanë tërhequr një interes të madh pasi u shpërndanë në internet.

Fotografi theksoi se gjethet ka të ngjarë të kishin lëvizur midis ekspozimeve. Megjithë entuziazmin përreth imazheve, fotografi, i cili që atëherë është zhvendosur përsëri në Republikën Çeke nga Skocia, mbetet skeptik.