Lajme

Furgoni përplas “Audin” në Fushë Krujë, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në aksin Fushë Krujë-Tiranë. Në aksident janë përfshirë një furgon udhëtarësh dhe një automjet tip “Audi”.

Nuk dihet nëse ka persona të plagosur, por një ambulancë ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Si pasojë e aksidentit në këtë aks rrugor është krijuar edhe trafik në qarkullim.

Policia po punon për zbardhjen e aksidentit.