Showbiz

Fotolajm/ Ivanka Trump përlotet në fjalimin e lamtumirës së babait të saj

Donald Trump ka mbajtur ditën e sotme fjalimin

Donald Trump ka mbajtur ditën e sotme fjalimin e tij të fundit si President i SHBA, para se të largohej nga Shtëpia e Bardhë. Para tij ishin familjarë, bashkëpunëtor dhe mbështetës të tij, që Trump nuk ngurroi ti falenderonte.

Nuk kishte sesi të mungonte në një eveniment të tillë edhe vajza e tij, Ivanka, e cila ka qenë në rresht të parë. Ajo që kamerat kapën ishin disa momente emocionuese, ku Ivanka edhe është përlotur, teksa babai i saj po mbante fjalimin e lamtumirës.