Showbiz

Foto/ Rudina Hajdari në SHBA, rregullon marrëdhënien me bashkëshortin

Që pas përfundimit të zgjedhjeve, ku nuk arriti

Që pas përfundimit të zgjedhjeve, ku nuk arriti të merrte një mandat, Rudina Hajdari është larguar nga skena politike. Madje ditën e djeshme ajo mungoi në votimin për shkarkimin e presidentit. Ashtu si e kemi parë nga rrjetet sociale, deputetja është larguar së bashku me familjen për në SHBA.Si rrallë herë ajo ka shpërndarë foto me vajzën dhe me bashkëshortin e saj, duke shijuar ditë me të vërtetë të mira krah familjes së saj. Duket se kjo periudhë në SHBA i ka bërë mirë Rudinës për të rikuperuar marrëdhënien e saj me bashkëshortin.

rudina