Showbiz

FOTO/ Modelja e njohur, shkon në supermarket me të brendshme

Një provokim tejet joshës ka qenë ajo e modele

Një provokim tejet joshës ka qenë ajo e modeles së njohur amerikane Julia Fox. Në momentin që modelja po bënte Pazar në një supermarket, mediat kanë fokusuar veshjen e saj e cila ka qenë me të brendshme.‘Ndoshta i kishte të gjitha rrobat e palara dhe nuk kishte çfarë të vishte’ është një nga komentet e përdoruesve të rrjeteve sociale në foton e publikuar nga vetë Julia Fox, ku modelja shihet me të brendshme teksa shkon në supermarket.

“Thjesht mendoj nëse është e pranueshme të shkohet me rroba banje kudo’ shkruante krahas fotove të publikuar, Fox.

Por kjo nuk është hera e parë që 32 vjeçarja del me bikini në rrugë.

Që kur Fox u bë çift me Kanye West, marrëdhënie e cila zgjati vetëm një muaj, ajo ka parë reputacionin e saj duke u rritur.