Sport

FOTO/ Ish-mbrojtësi i Atalantës ekzaltohet pas fitores: Të triumfosh në derbi është më mirë se të bësh… s*ks!

Arisi ka arritur të triumfojë minimalisht 0-1

Arisi ka arritur të triumfojë minimalisht 0-1 në derbin e Selanikut ndaj PAOK-ut, e vlefshme për javën e 34-të në SuperLigën e Greqisë.Së fundmi ai që ka lançuar deklarata ekzaltuese pas këtij suksesi është mbrojtësi i Arisit të Selanikut, Johan Benaluan, i cili me anë të një postimi në profilin e tij të rrjetit social “Instagram” ka shkruar se të fitosh ndaj PAOK-ut është më mirë se të bësh s*ks:

“Të fitosh ndaj PAOK-ut është më mirë se të bësh s*ks.”, shkroi zvicerani.

35-vjeçari është një njohje e vjetër e kampionatit italian ku më parë ka mbajtur veshur edhe fanellat e Atalantës, Parmës dhe Çezenës.

BE1