Showbiz

FOTO/ Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të pare, reperi zbulon emrin e veçantë të vajzës

Reperi Fero dhe Arbenita janë bërë prindër për

Reperi Fero dhe Arbenita janë bërë prindër për herë të parëModelja ka sjellë në jetë një vajzë dhe e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Nina.

Fero e ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me Arbenitën dhe vogëlushen e tyre.
“24.04.2021. Faleminderit Allah! Princeshë Nina. Kënga më e mirë që kam bërë”, ka shkruar reperi krahas fotos së publikuar,

Gjithashtu Fero ka publikuar foton e dorës së vajzës, ku janë shënuar të gjitha të dhënat e lindjes., nga ku shihet që e vogla ka lindur në orën 1:31 pas mesnate.