Showbiz

FOTO/ Don Phenom zbulon për herë të parë portretin ëngjëllor të djalit

Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë pr

Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të pare me datë 1 janar të këtij viti. Anxhi solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Troi.

Së fundmi, Don Phenom ka zbuluar për herë të parë portretin ëngjëllor të vogëlushit. Ai ka publikuar një foto në ‘Instastory’, shoqëruar me emojin e një zemre dhe hajmali.

Lidhja e çiftit u zbulua në shtator të vitit 2019, ndërsa në muajin prill të vitit që sapo lamë pas Anxhi konfirmoi në rrjete sociale lidhjen me Don Phenom, nëpërmjet një fotoje shumë romantike.