Sport

FOTO/ “Air Albania” përgatitet për finalen Roma-Feyenoord, stadiumi i rrethuar nga gjeneratorë dhe banderola

14:09 – 17.05.

14:09 – 17.05.22 Gazeta Shqiptare

Ndeshja finale e Europe League është afër. Stadiumi Kombëtar “Air Albania” duket se është në fazat e fundit për të pritur finalen e Ligës së Konferencës që do të luhet në datën 25 maj.Së fundmi, në stadium kanë mbërritur dhe gjeneratorët, të cilat do të mbajnë të furnizuar me energji elektrike stadiumin, por dhe zonën rreth saj.

Me anë të disa pamjeve, shikohet që zona rreth stadiumit është mbyllur, për të vënë në punë gjeneratorët.

Shikoni fotot 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *