Showbiz

Formacionet Zyrtare: Manchester United vs Bounemouth

Manchester United dhe Bournemouth zhvillojnë so

Manchester United dhe Bournemouth zhvillojnë sot nga ora 16:00 ndeshjen e tyre në kuadër të Premier Ligë.

United starton me: De Gea: Wan Bissaka, Maguire(C), Lindelof, Shaw: Matic, Pogba, Fernandes: Rashford, Martial, Greenwood. Ndërsa ekipi i Bournemouth starton me: Ramsdale; A.Smith, Aké, Kelly, Rico; Brooks, L.Cook, Lerma, Stanislas; King, Solanke.

Kujtojmë se në ndeshjen e parë të këtij sezoni, ekipi i Bounemouth kishte arritur që të fitonte përballë ekipit të United, me rezultat 1 me 0./Insajderi.com