Showbiz

Fifi zbulon kuptimin e veçantë të tatuazhit dedikuar partnerit të saj

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi e njohur e njohur me emrin artistik si Fifi e pranishme mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan” si e ftuar e emisionit zbuloi një detaj të veccantë.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Gjatë sfidës “ndaje ose haje”, këngëtarja është pyetur se çfarë kuptimi ka fjala “stracciatella” që ajo e ka bërë tatuazh në trup dhe nuk ka nguruar të përgjigjet. Fifi ka treguar se këtë fjalë që ka gdhendur ja dedikon të dashurit të saj, që i thërret me përkëdheli në këtë mënyrë.

“‘Stracciatella’ e thirri atë djalin që unë e kam qejf. Qaq shumë që e du, kam dasht me e ba tattoo”, u shpreh Fifi. Kujtojmë se është konfirmuar se “stracciatella” e Fifit e ka emrin në realitet Xhuljo Tabaku.