Showbiz

Festë në shtëpinë e Lyrical Son, reperi bën dedikimin e ëmbël për të bijën

Lyrical Son është një prej reperëve më të dashu

Lyrical Son është një prej reperëve më të dashur shqiptarë. Ai është gjithmonë aktiv në rrjete sociale, ku shumica e postimeve që ai ndan me ndjekësit, i dedikohet familjes së tij.

Ditën e djeshme vajza e tij e vogël, Erika festoi ditëlindjen e dytë dhe reperi organizoi një festë për ta bërë të lumtur vogëlushen e tij, ndërsa pamjet i ka ndarë në rrjete sociale.

Krahas postimit, reperi ka zgjedhur edhe fjalët më të ëmbla nga zemra për të uruar të bijën. “Urime shpirti i babit. Ishalla je mire me shendet e te gjitha te mirat e kesaj bote. T’don babi shume. #Erika2 #Arifi.”