Showbiz

Erjona Sulejmani sjell verën në mes të dimrit, fotot seksi nga Dubai

Ndonëse dimri tashmë ndjehet në vendin tonë, pë

Ndonëse dimri tashmë ndjehet në vendin tonë, për Erjona Sulejmanin është akoma verë. Modelja ka provokuar në rrjetet sociale foto nga deti, ku duhet thënë bien në sy format e saj seksi. Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemaili numëron afro 300 mijë ndjekës në Instagram dhe shpesh publikon foto mjaft të nxehta.

Duke iu referuar vendndodhjes, fotografia është realizuar në hotelin “Atlantis” në Dubai, ndërsa vetë modelja ka shkruar krahas videos se së shpejti do të udhëtojë drejt atij vendi.