Showbiz

Eno Popi infektohet me koronavirus, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Gazetari Eno Popi ka rezultuar pozitiv me Covid

Gazetari Eno Popi ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Gazetari e ka marrë përgjigjen e tamponit ditën e djeshme, teksa bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe pa simptoma.

Popit i është dashur të karantinohet në banesën e tij, por raportohet se do e vijojë pa pushim emisionin e tij në radio “nga kushtet e shtëpisë”, ndërsa ka marrë dhe një vendim.

Ai ka treguar se ditët e karantinës do ti shkruaj në një ditar.