Showbiz

Enca po e djeg me foto tw nxehta ditëlindjen. Zbuloni moton ekstravagante dhe plot foto në brendësi

Festa për ditëlindjen e këngëtares Enca don edhe 3 orë të fillojë por miqtë kanë ardhur me kohë. Të veshur me pizhama Ermal Mamaqi dhe Irgen Çela (Xhoda) kanë publikuar foto që paralajmërojnë një festë përplot surpriza.

Në portalin xing.al kanë dalë foto mjaft të nxehta ku duket Enca në krahët e një mashkulli misterioz të xhveshur nga mesi e lart.

Motoja ekstravagante e festës “Dh*pi më i fortë bën 25”, dhe fotot e nxehta që kanë dalë lënë të kuptojnë për festë pa kufi. Enca është e veshur me pizhama vishnje dhe me një gotë shampanjë.

Kodi i veshjes janë pizhamat. Enca është përkujdesur për nje dekorim festiv përplot tullumbace.