Showbiz

Emily Ratajkowski del nudo në muajin e fundit të shtatzanisë

Modelja me famë ndërkombëtare, Emily Ratajkowks

Modelja me famë ndërkombëtare, Emily Ratajkowksi është në pritje të fëmijës së saj të parë nga martesa me aktorin, producentin e regjisorin  Sebastian Bear-McClard.

Emily është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe ka marrë të gjithë vëmendjen me setin e ri fotografik.

Modelja 29-vjeçare ka pozuar e zhveshur teksa trego barkun e rrumbullakosur dhe format trupore.

Fotot kanë marrë miliona pëlqime, teksa modelja përpos pamjeve nuk ka zbuluar më shumë sa i përket gjinisë së fëmijës.