Showbiz

Elita Rudi reagon pas komenteve negative rreth shtatzënisë: Stop bullizmit

Dyshja e njohur, Gjiko dhe Elita Rudi do të bëh

Dyshja e njohur, Gjiko dhe Elita Rudi do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Moderatorja, e cila është në pritje të një vajze duket se përvecc urimeve të shumta ka marrë dhe komente negative.

Elita ka reaguar me anë të një postimi në ‘Instastory’, ku shkruan se njerëzit tregohen jashtëzakonisht shumë të pasjellshëm me gratë shtatzëna.

“Njerëzit janë shumë të pasjellshëm ndaj grave shtatzëna ditët e sotme. Po shoh nonstop komente të tilla nëpër foto të grave shtatzëna: “Kur po ki me pjell?” “Hajde mo lind mo.” “Pse pe qet barkun?” “Pse pe mshef barkun?” “Pse pe man barkun?” “Thu veq ti ki bo fmi.”

Stop bullizmit ndaj secilit person! Nëse nuk të pëlqen personazhi që e ndjek veq mundesh mos me e ndjek mo!

Meqë ra fjala, unë kom me lind kur t’i boj 9 muj të plota ishalla don zoti!Qaq duhet për me pas një shtatzani të shëndetshme për mu dhe bebin. Pëe juve që i uroni lidnje të hershme një nane ishalla ju fal zoti”, ka shkruar moderatorja.

1 2