Lajme

E rëndë në Gjirokastër – 20-vjeçarja ndërron jetë pas lindjes, shkaqet ende të paqarta

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në maternite

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në maternitetin e Gjirokastrës, ku një 20-vjeçare ka humbur jetën pas lindjes.

Viktima identifikohet si Klea Muxhaj nga fshati Metoq i Sarandës.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Mësohet se e reja ka sjellë në jetë një fëmijë me operacion dhe se gjithçka ka shkuar mirë në momentin e parë.

Nuk dihen ende shkaqet që çuan në vdekjen e 20-vjeçares. Ndërkohë, foshnja gëzon gjendje të mirë shëndetësore.


Etiketa: ,