Lajme

E rëndë, gjendet i pajetë futbollisti në parking

Kombëtarja e Koresë së Jugut është zhytur në hi

Kombëtarja e Koresë së Jugut është zhytur në hidhërim pas lajmit për vdekjen e Nam Chun Kim.

Trupi i pajetë i mbrojtësit 31-vjeçar të Seulit dhe ekipit kombëtar të Koresë së Jugut u gjet në një parking.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Autoritetet flasin për një vetëvrasje të mundshme.

I ndjeri, kishte 114 pjesëmarrje në divizionin e parë të kampionatit të Koresë së Jugut me Seulin, me “ngjyrat” e të cilit ai fitoi kampionatin në 2016 dhe Kupën në 2013.


Etiketa: , , ,