Kuriozitete

E mposhti luften me kancerin dhe mësoi se kishte fituar milionat në lotari!

Lynne Price, 55 vjeçe hapi letrën me rezultat

Lynne Price, 55 vjeçe hapi letrën me rezultatet e analizave, ndërkohë që pak minuta më vonë hyri bashkëshorti David dhe i tha se kanë fituar 1 milion paund.

Cifti përqafoi njëri-tjetrin me gëzim dhe bërtitën me të madhe nga kënaqësia.

Lynne u diagnostikua me kancer gjiri në vitin 2015, por fatmirësisht ia doli që ta mundte dhe të kurohej plotësisht.

Çifti nga South Wales zbuloi se kjo është hera e tretë që fitojnë lotarinë e madhe.