Showbiz

E mbuluar me para Kida na lajmëron për klipin e ri

Kida, këngëtarja e njohur kosovare sërish me

Kida, këngëtarja e njohur kosovare sërish me një projekt të ri muzikor. Gjithmonë aktive në rrjetet sociale, Kida dje ka publikuar disa pamje nga videoklipi në profilin e saj në Instagram. E veshur me rozë dhe e ulur në krevat të mbuluar me para këngëtarja na ka prezantua me klipin e ri që do te dal së shpejti. Dimë që kënga do të jetë një baladë dashurie por data fikse e publikimit nuk është bërë e ditur akoma.