Lajme

E godet rrufeja duke peshkuar, vdes 46-vjeçari në Karavasta

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Divja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Divjakë. Sipas informacionevve paraprake, në Lagunën e Karavastas është gjetur pa shenja jete një 46-vjeçar.

Policia bën me dije, se nga hetimet e para, rezulton se 46-vjeçari i identifikuar si A.Sh., ka qenë duke peshkuar me varkë, dhe gjatë natës dyshohet të jetë goditur nga një rrufe.

Njoftimi i Policisë

Divjakë

Në orët e para të mëngjesit, në Lagunën e Karavastas është gjetur pa shenja jete shtetasi A.Sh, 46 vjeç, banues në Divjakë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se ky shtetas ka qënë duke peshkuar me varkë në lagunën e Karavastasë dhe gjatë natës dyshohet të jetë goditur nga një shkarkesë elektrike (rrufe).

Po kryhen veprimet proceduriale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Etiketa: ,