Lajme

Durrës/ Furgoni përplas për vdekje drejtuesin e biçikletës

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrë

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, drejtues i biçikletës ende i paidentifikuar ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar nga një furgon. Policia mësohet se ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.


Etiketa: , , ,