Showbiz

Dua me vëllanë e motrën marrin vëmendje në dasmë

21:01 | 24 Tetor 2019

21:01 | 24 Tetor 2019

Dua Lipa me motrën dhe vëllanë shkëlqejnë në dasmë.

Dua Lipa ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Rinës dhe Gjinit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ishte veshur me një fustan të shkurtër, njësoj edhe motra e saj, të dyja dukeshin shumë elegante pranë vëllait të tyre.

Në plan të parë, Dua kishte vënë këmbët seksi, ndërsa pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Dua Lipa më 1 nëntor publikon këngën me titull “Don’t start now”. /Lajmi.net/