Showbiz

“Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me Ledina Çelon”, Genci i zbrazi të gjitha

Genc Salihu, muzikanti nga Kosova ishte i ftuar

Genc Salihu, muzikanti nga Kosova ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush Luan”, ndërsa u bë pjesë e lojërave dhe sfidave të ndryshme, duke iu përgjigjur edhe pyetjeve me spec.

Në një prej sfidave, Gencit iu risoll në vëmendje roli i tij në filmin “Martesa”, ku ai është puthur në buzë me një mashkull, skenë e cila është komentuar shumë në media.

I pyetur se me cilin mashkull tjetër të famshëm shqiptar do e ripërsëriste atë skenë, Genci tha emrin e Ledri Vulës. Në një tjetër sfidë, Genci tregoi se dikur ka qenë i dashuruar me Ledina Çelon, e pëlqente shumë si dukej, si këndonte dhe do donte një skenë erotike me të.