Showbiz

Djali i Erion Veliajt paska gjetur të dashurën e parë, kryebashkiaku e publikon në rrjetet sociale

Ndonëse dy vjeç e pesë muaj, djali i kryebashki

Ndonëse dy vjeç e pesë muaj, djali i kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, Kajani duket se e ka marrë situatën në dorë. Në fakt bëhet fjalë për një moshatare të tijën që nuk e lëshon nga dora.Videon e dy vogëlushëve e ka publikuar vetë kryebashkiaku Veliaj, teksa e cilëson dashurinë e parë të të birit duke etiketuar si krushk dhe babain e vajzës së vogël.

“Dashuria e parë nuk harrohet o krushk Ilvi Begolli #MeidheKai #Tirana”, shkruan Veliaj përbri videos, ky dy vogëlushët të kapur dorë për dore eksplorojnë shëtitoren.