Lajme

Digjet një makinë një ‘Bllok’ (VIDEO)

Një automjet në Tiranë është përfshirë n

Një automjet në Tiranë është përfshirë nga zjarri duke u djegur pjesërisht, sidomos në pjesën e përparme.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën ‘Sami Frashëri’ në ‘Bllok’, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e incidentit.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca policie dhe zjarrëfikëse që kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit në mjet.


Etiketa: ,