Sport

Dështon Mbappe? Reali ka gati planin B

Real Madridi do të shkojë “all in” për sulmuesin Kylian Mbappe. Ky i fundit do të largohet nga skuadra franceze dhe Reali e Liverpooli kanë nisur garën mes tyre.

Kampionët e Spanjës nga krahu tjetër po përgatiten dhe për një dështim të mundshëm me kampionin e botës. Nisur nga një mundësi e tillë, Reali po përgatitet dhe për planin B.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Emri që pëlqehet nga trajneri Zinedine Zidane është ai i Erling Haaland. Sulmuesi norvegjez mund të largohet nga Dortmundi dhe për këtë arsye “Los Blancos” kanë nisur sulmin e tyre.