Showbiz

Deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylamet

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Lajmi se ajo ishte shtatzënë u zbulua para disa ditësh, ndonëse  fshihej nën rrobat e gjera. Ndërkohë që sot është zbuluar dhe gjininë e bebit.

Gjylameti është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe është në pritje të një djali.

Kujtojmë këtu se deputetja socialiste është nënë e një djali 10-vjeçar, ndërsa na duhet të themi se shtatzania i ka dhënë nur Gjylametit dhe se ka qenë mjaft active së fundmi.