Showbiz

Demi Rose s’i duron rrobat, provokon sërish nga prapa

Demi Rose nuk i ndalon aspak provokimet.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë atraktive.

Së fundi, modelja publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet vetëm me një bluzë të bardhë në pjesën e sipërme.

Ajo kishte lëshuar flokët në kraharor, ndërsa mbante një kapele në kokë dhe në plan të parë i vuri të pasmet bombastike.

Fotografitë e fundit provokuese të kësaj modeleje u realizuan në Ibiza të Spanjës, ku nuk hezitoi as të pozonte tërësisht lakuriq.