Showbiz

Dafina dhe Dj Geek më të dashuruar se kurrë, çifti pushime në borë

Dafina dhe Dj Geek janë në një nga çiftet më të

Dafina dhe Dj Geek janë në një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë. SHpesh është përfolur për lidhjen dhe ndarjen e tyre, por duket se tashmë dyshja po jeton ditë plot dashuri.

Vetë këngëtarja ka publikuar dy foto nga pushimet e tyre, ku çifti shfaqet edhe duke u puthur. Duket se ajo dhe Dj Geek po jetojnë ditë plot dashuri dhe çifti tashmë është më i bashkuar se kurrë.